Rejestracja Nocy Naukowców 2019 – infografika | Noc Naukowców

Rejestracja Nocy Naukowców 2019 – infografika

Drodzy Uczestnicy Nocy Naukowców 2019,

Już teraz pod adresem https://www.mojekonto.poznan.nocnaukowcow.pl można zakładać konta i zacząć określać wydarzenia Nocy Naukowców, w których chcielibyście wziąć udział wraz z godzinami oraz minimalną i maksymalną ilością miejsc, która Was interesuje.

Proces rejestracji w kilku krokach przedstawiliśmy na infografice na dole strony, a poniżej przedstawiamy Wam kilka wskazówek!

Nie martwcie się o czas, bo na wybranie swoich wydarzeń będzie kilka dni! Możliwość zakładania kont i określania preferowanych wydarzeń będzie możliwa w dniach od 9 września od godz. 12:00 do 14 września do godz. 21:00.

Następna ważna data to 17 września, godz. 12:00 to wtedy uruchomimy kolejkę pod adresem https://www.rejestracja.poznan.nocnaukowcow.pl – należy jedynie podać email oraz hasło i kliknąć przycisk „ustaw się w kolejce”! Kolejka będzie otwarta do godz. 21:00. O zdobyciu biletów będzie już decydować moment, w którym ustawicie się w wirtualnej kolejce! Im szybciej ustawicie się w kolejce, tym większa szansa na otrzymanie biletów. Obowiązuje zasada 'kto pierwszy ten lepszy'!

Jeżeli nie uda Wam się otrzymać wszystkich biletów, będziecie mieć kolejną szansę, w drugiej turze! Od 19 września od godz. 12:00 do 21 września do godz. 21:00 będziecie mogli ponownie wybrać inne wydarzenia na swoich kontach pod adresem https://www.mojekonto.poznan.nocnaukowcow.pl spośród pozostałych po pierwszej turze, a dnia 24 września o godz. 12:00 wejdźcie pod adres https://www.rejestracja.poznan.nocnaukowcow.pl i ponownie ustawcie się w kolejce. Obowiązuje ta sama zasada jak wcześniej – 'kto pierwszy ten lepszy'!

Więcej informacji oraz szczegółowa procedura jest dostępna w regulaminie pod adresem: http://www.poznan.nocnaukowcow.pl/regulamin-rejestracji/

Pozdrawiamy,

Organizatorzy Nocy Naukowców