Poznański sukces Nocy Naukowców! | Noc Naukowców

Poznański sukces Nocy Naukowców!

To oznacza, że widzimy się podczas Nocy Naukowców w Poznaniu 24 września 2021 roku!!!
Konsorcjum poznańskich uczelni i ośrodków naukowych na zorganizowanie Nocy Naukowców 2021 pt. „SOS dla Ziemi” uzyskało w trybie konkursu dofinansowanie w ramach unijnego programu Horyzont 2020.
Projekt zdobył 14,5 pkt na 15 możliwych i znalazł się w czołówce europejskich projektów realizowanych w Unii Europejskiej! A w tym roku nie było łatwo, bo europejskie ośrodki naukowe złożyły o 40% więcej wniosków.
Poznańska Noc Naukowców elastycznie dostosowuje się do zmieniających się warunków. W dużej mierze przeniesie się w tryb online. Podczas Nocy Naukowców w 2021 r. nasi badacze pokażą jak nauka i naukowcy mogą uratować planetę. Pokażą, że właśnie w nauce jest nadzieja na ratunek. To hasło „W nauce nadzieja” będzie głównym mottem imprezy. Ma sprawić, że młodzi ludzie spojrzą na naukę jako źródło siły, możliwości i nadziei na przyszłość. Wierzymy, że każdy z nich będzie chciał stać się bohaterem ratującym planetę.
Zapraszamy 24 września 2021 roku.
#PUT #UAM #PULS #UEP #AWF #PCSS #IGCPAN #IFMPAN #NocNaukowcow #ResearchersNight #SOSdlaZiemi #NaukowcydlaZiemi #SOSforEarth #wnaucenadzieja