Stoisko Europejskie – KOLEJ NA EUROPĘ – KONKURS | Noc Naukowców

Stoisko Europejskie – KOLEJ NA EUROPĘ – KONKURS

Rok 2021 został ustanowiony przez UE „Europejskim Rokiem Kolei”, aby promować kolej jako bezpieczny i zrównoważony środek transportu. Kolej jest nie tylko przyjazna dla środowiska, ale jest także najbezpieczniejszym rodzajem transportu lądowego. Nawiązując do Europejskiego Roku Kolei, zachęcamy Was wraz z Syriuszem do udziału w konkursie ,,Kolej na Europę”.

Na czym polega konkurs?

Konkurs oparty jest na idei podróży koleją przez Europę. Przygotowaliśmy dla Was 6 tras podróży kolejowych, podczas których razem z naszą europejską maskotką, Syriuszem, zwiedzicie kraje europejskie. Do każdej z tras przygotowaliśmy specjalny film ze zdjęciami ciekawych miejsc i zabytków, które odwiedzicie z Syriuszem. Waszym zadaniem będzie rozpoznanie miejsc i zabytków pojawiających się na poszczególnych trasach. Trasy, którymi będziecie podróżować z Syriuszem zaznaczone są na mapce poniżej.

W jaki sposób wysłać odpowiedzi?

Odpowiedzi można nadsyłać wypełniając formularz konkursowy, który dostępny jest po kliknięciu w baner zamieszczony pod mapą z trasami podróży.

Formularz konkursowy składa się z 3 części:

1. w części I należy wybrać jedną z 6 tras, których dotyczyć będą dalsze odpowiedzi; do każdej z tras przygotowany został oddzielny film, z którym należy zapoznać się w celu uzupełnienia formularza;
2. w części I należy wybrać jedną z 6 tras, których dotyczyć będą dalsze odpowiedzi; do każdej z tras przygotowany został oddzielny film, z którym należy zapoznać się w celu uzupełnienia formularza;
3. w części III należy podać swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko oraz adres e-mail;

Jedna osoba może wysłać dowolną ilość formularzy odpowiadając tym samym na pytania dot. każdej z tras!

Skąd dowiem się, czy udało mi się zdobyć nagrodę?

Ogłoszenie wyników nastąpi w terminie 7 dni kalendarzowych od momentu zakończenia Konkursu. Informacja o wyłonieniu zwycięzców zostanie opublikowana na Facebooku Organizatora: www.facebook.com/EDPoznan. Zwycięzcy Konkursu zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail najpóźniej 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, dlatego sprawdzajcie swoją pocztę!

Więcej informacji w regulaminie: Regulamin

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!


Przed przystąpieniem do wypełniania formularza konkursowego zapoznaj się z filmami przedstawiającymi zdjęcia miejsc i zabytków na poszczególnych trasach:

Trasa 1


Trasa 2


Trasa 3


Trasa 4


Trasa 5


Trasa 6