Politechnika Poznańska | Noc Naukowców

Politechnika Poznańska

Wiedza
Czyli to co najcenniejszego może przekazać uczelnia. Wiedza na Politechnice Poznańskiej jest towarem najwyższej jakości. Przekazuje ją w przystępny i profesjonalny sposób świetnie przygotowana kadra naukowo-dydaktyczna.

Kariera
… po Politechnice jest nieunikniona, a jeśli nie kariera to na pewno możliwość zawodowej realizacji. Uczelnia zapewnia swoim studentom nie tylko przygotowanie merytoryczne, ale także wyposaża w umiejętności mające ułatwić efektywny start na rynku pracy.

Kampus
Kampus Piotrowo, czyli miejsce gdzie koncentruje się życie studentów Politechniki Poznańskiej. Mają tu wszystko, co niezbędne do nauki, mieszkania, wypoczynku i kontaktu z otoczeniem. Jest to miejsce, które buduje to, co na tej uczelni niepowtarzalne, czyli…

Klimat
Bez tego studiowanie staje się jałowe. Politechnika Poznańska klimat dodaje gratis. To miejsce spotkań, zabaw, zawierania przyjaźni. Pracownicy uczelni gwarantują, że studia to nie tylko ciężka praca ale także intelektualna przygoda.

Ludzie
Naukowcy Politechniki Poznańskiej to ludzie z pasją. Dla nich praca naukowa to wyzwanie, przygoda i przyjemność. Zdobywają prestiżowe nagrody w międzynarodowych konkursach, sprawiają, że efekty ich pracy nie pozostają tylko w laboratoriach, ale służą społeczeństwu.

Wyobraźnia
To atut pracowników Politechniki Poznańskiej. Zaangażowanie i pomysłowość wszystkich pracowników sprawia, że uczelnia stawia sobie wysoko poprzeczkę. Łączy naukę z nowoczesnymi technologiami dbając przy tym o dobry klimat.

Liczby
Mówią same za siebie:

  • ponad 16 tys. studentów
  • 9 wydziałów
  • 37 kierunków studiów
  • ok. 2 tys. pracowników
  • ponad 100-letnia historia

Politechnika Poznańska
pl. Marii Skłodowskiej-Curie 5
60-965 Poznań
http://www.put.poznan.pl